Yataktaki Kraliçe Kitabını Tek İndir

Yataktaki Kraliçe kitabına gösterilen ilgi her geçen gün artıyor. Dolayısı ile kitap hakkında ortaya daha fazla soru çıkıyor. Son dönemlerde en sık karşılaştığımız soru “Yataktaki Kraliçe kitabını tek olarak nasıl indirir ve okurum? Set halinde almak istemiyorum”.

Kitabın yazar ekibi eşler arasındaki ilişkilerin verimli düzeyde seyretmesinin sadece cinsel hayatla ilgili olmadığını gayet iyi biliyor. Bu nedenle kendi fikrilerini desteklemek ve okuyucularına yeni ufuklar açmak için Onu Elde Tut, Kocanın Kalbine Gir, Onu Elde Et isimli diğer kitapları da hazırladılar. Yataktaki kraliçe kitabını tek indirmek isteyenler sayfanın sonundaki linki kullanabilirler ama önce 5 DAKİKA ayırıp bu yazı okurlarsa çok farklı bilgiler edineceklerini hatırlatmak isteriz.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Aldım, SET ile Değiştirmek mümkün mü?

Kitabı tek halde alanlar daha sonra set ile değiştirmek istiyorlar. Tekli set oldukça doyurucu olduğu için diğer kitapları da merak ediyorlar. Ama maalesef tekli set aldıktan sonra ikinci bir ödeme yaparak tüm setleri almak mümkün olmuyor. Çünkü kitabın fırsat olarak zaten tüm seti oldukça uygun bir fiyata sunuyor. Fırsatı kaçırmadan tüm seti almak daha mantıklı gibi duruyor.

Fiyatlara baktığımızda;

  • Yataktaki Kraliçe Kitabını TEK olarak indirmek için 129 TL
  • Yataktaki Kraliçe ve Kocanın Kalbine Gir İKİLİ SET için 199 TL
  • Yataktaki Kraliçe ve Onu Elde Tut İKİLİ SET için 199 TL
  • Yataktaki Kraliçe, Onu Elde Tut ve Onu Elde Et ÜÇLÜ SET için 249 TL

olarak karşımıza çıkıyor. Tek tek almayı düşündüğünüzde her bir kitap için 129 TL vermek gerekiyor. Kitapları ayrı ayrı aldığınızda ödediğiniz ücret ile fırsat sayesinde elde edeceğiniz indirim arasında büyük fark var. Kitabı hemen indirmek için buraya tıklayın.

Daha sonrada pişman olmaktansa almaya karar verdiğinizde SET halinde almanızı tavsiye ederiz.

Benzer Konular: