Yataktaki Kraliçe Olmak

Evli ya da bekar tüm kadınlar kaya kadar sağlam temelleri olan, mutlu ve huzurlu ilişkinin hayallerini kurar. Adımlarını sevdiği erkekle birlikte kaliteli hayat geçirmek üzere atar. Günlük hayatta ve yatakta erkeğinin gözünde vazgeçilmez olmak ister. Erkeğinin gözünde günlük hayatta her şeyden önce gelmek, cinsel hayatta ise Yataktaki Kraliçe Olmak ister.

yataktaki-kralice-kitabi-indir

Kadının istediği fazla değildir. Çünkü kendisi erkeğini her zaman ön planda tutar, arkasında durur ve ona destek verir. Verdiğini almak ister, fedakarlığının, ilgisinin ve sevgisinin karşılığını görmek arzusundadır. Sabah kalktığında sıcacık bir gülümseme ya da sevgi dolu günaydın mesajı kadının güne iyi başlamasına yeter. Gün içinde yapılabilecek ufacık jest kadının değerli olduğunu görmesine yeter. Yatakta kraliçe olmak sevdiği erkeği kral gibi hissettirecek mutlu cinsel hayatın kapılarını ardına kadar açacaktır. Cinsel hayattaki uyum ve mutluluk ilişkinin diğer bölümlerine de sirayet edecektir.

Virüslere hep kötü gözle bakarız. Kötü ve yasak şeylerse nedense bize hep cazip gelir. O zaman gelin mutluluğa virüs gözüyle bakalım. Mutluluk Virüsü denen illet ilişkinin bir yerinden girdiğinde diğer tüm alanlara da bulaşır. Sadece çiftler arasındaki ilişkiye bulaşmakla kalmaz. Çiftlerin bireysel hayatta etkileşimde bulundukları çevrelerine de yansır.

Kadın Neden İstediğini Alamıyor?

Az önce söyledim ya kadının beklentileri fazla değil. Ama nedense bir türlü istediğini alamıyor. Günlük hayatta eşinden erkek arkadaşından istediği ilgiyi ve şefkati alamıyor. Gece yatakta ise tatmin olmadan geçirilen dakikalar belirli aşamadan sonra işkence haline geliyor. Kadın ne yapmalı, kendini nasıl mutlu etmeli?

Sibel Savaş tarafından e-kitap halinde yayınlanan yataktaki kraliçe kitabı çoğu kadının bilmediği sırları ortaya çıkarıyor. Hani bazı kadınlar vardır kocaları resmen tapar. Bir dediklerini iki etmez ve gözlerinin içine bakar. O kadınlar çok mu güzel ya da kocalarının – erkek arkadaşlarının çaylarına, gazozlarına hap mı atıyorlar acaba?

Tabi ki hayır, onları yönetmeyi biliyorlar. Erkeklerin ne istediğini anlıyor ve kendi isteklerini yaptırmak, birlikte mutlu olmak için onları yönetiyorlar. Buradaki yönetim kelimesi erkeği köle haline getirmek anlamında değil. Doğru kanalize etmek, kendisini iyi hissetmesini sağlamaktan geçiyor. Bazı şeyleri söylemekten söylemeye fark vardır. Erkeklerler nasıl konuşacağını bilirsen her istediğini yaptırabilirsin.

Yataktaki Kraliçe Olmak Neden Önemli?

Yataktaki kraliçe olmak günlük hayatta da kraliçe olmak anlamına gelir. Erkek eve gelmek için can atar, dışarıda başka kadınlara olan ilgisi azalır. İşte bazı kadınlar erkeğini mutlu etmek adına en büyük hatayı bu bölümde yapıyorlar. Erkeği mutlu etmek onun her istediğini yapmak demek değildir. Erkekler avlanmayı sever, onlara avlanmak için alan vermelisin. Sibel Savaş ve ekibi Yataktaki kraliçe kitabı üzerinde titizlikle çalışmışlar “yataktaki kraliçe olmak” kavramını açıklamışlar.

Sibel Savaş’ın ekibi olayın sadece yatakta bitmediğini ilişkinin temellerinin de sağlam olması gerektiğini bildiklerinden diğer alanlar hakkında da e-kitaplar hazırlamışlar. Kadın-erkek ilişkisinde mutluluğun formülünü detayları ile ortaya koymuşlar. Her kadının ve erkeğin okuması gerektiğini düşünüyorum.

Yataktaki kraliçe olmak için Yataktaki kraliçe kitabını satın al ve oku.

Benzer Konular: