Yatağın Kraliçesi Olmak

Yatağın kraliçesi olmak neden bu kadar önemli? Yatağın kraliçesi olmak ne demek? Aslında temel olarak ele alındığında cinsellik ilişkilerin ana dayanaklarından bir tanesidir. Cinselliği yok saymak, karı-koca ilişkisini çocukların bakımı, faturaların ödenmesi boyutuna indirmek maalesef ilişkilerin zayıflamasının ve kopmasının en büyük nedenlerinden biridir.

Sevdiğin hoşlandığın erkeği etkilemek için adımlar attın, onu elde ettin. O da seni elde etmek için bin tane takla attı. Ve işe mutlu son artık berabersiniz. Sanırım bu “Mutlu Son” kavramı yanlış yorumlanıyor. Yani en azından ben öyle düşünüyorum. “Mutlu” olması gayet güzel ama “Son” kelimesinin yorumu her şeyin orada bittiği anlamını çıkarmamıza sebep oluyor. Oysa ki daha yeni başlıyor her şey. Birlikte olabilmek için onlarca soruna göğüs gerip, stresi atlattıktan sonra. Cazibe ve çekim yavaş yavaş kaybolmaya başlıyor.

Önce telefonda geçirilen vakit azalır, zaten ne gerek var birliktesinizdir… Acaba öyle mi?

Sonra küçük süprizler durur, zaten onu elde ettin ne gerek var…. Acaba öyle mi?

Birbirini keşfetme çabası son bulur, ne gerek var ciğerini biliyorum… Acaba öyle mi?

O kadar çok soru sorabilirim ki bu konuda, sayfalarca yazsam bitmez. İlişkinin başında pembe gözlükler varken ne de güzel di herşey.Birlikte olmak için hiç bir fırsatı kaçırmazdınız. “Perde ölçüsü” alınmıştır mutlaka. Evlendikten sonra işler değişiyor. Monotonluk, aman adam sendecilik başlıyor. İşte ilişki içinde tehlike çanlarının sesi bu aşamada gelmeye başlıyor.

Yataktaki Kraliçe Olunca Ne Olacak?

İlk başta ne demiştik, cinsellik ilişkinin temel yapı taşlarından biridir. Karı – koca ilişkisini, şirket arkadaşlarından, sosyal arkadaşlardan ayıran en kesin çizgidir. Pek çok şeyi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ama cinselliği ancak sevdiğiniz adamla yani kocanızla yaşarsınız. Diğer alternatiflere burada yer vermek istemiyorum. Aldatmak işin başka bir boyutu ve can sıkıcı yanı. Eee kocam beni aldatıyor diyenler olduğunu düşünüyorum. İlişkilerde kesinlikle aldatma taraftarı değilim. İlişki bitmişse bitmiştir. Devam eden ilişki içinde başka bir ilişki yaşamak benim değerlendirebileceğim bir konu değil.

Yataktaki kraliçe olmak bu yüzden de önemli. Sadece yatağa bağlı kalarak eşini kendine sonsuza dek bağlaman mümkün değil. Ama onu kendine bağlamak için kullanacağın güçlü araçtır.

Yatağın Kraliçesi Yatakta Zevk Alır-Verir

Kadın önce kendini tanımalı ve zevk afmalı. Ancak bu şekilde erkeğini mutlu eder ve mutlu olur. Yataktaki kraliçe kitabı tam da bunun için hazırlanmış muhteşem bir kitap. Erkeği nasıl baştan çıkarıp kendine bağlayabileceğini adım adım anlatan bir kitap. Kısacası eğer bugüne kadar yatakta kocanla neler yapacağını öğrenmediysen daha fazla gecikmeden öğrenmeni tavsiye ederim. Yatağın kraliçesi olmak demek; eşinle birlikte inanılmaz dakikalar geçirip aranızdaki bağın güçlenmesi anlamına gelir.

Benzer Konular: