Yataktaki Kraliçe Kitabı Özet

Kitap hakkında bazı şeyler duydun ve yataktaki kraliçe özet‘i arıyorsan doğru yerdesin. Modern kadının sesi olmak için işe girişen Sibel Savaş, uzun süren araştırmalar ve görüşmelerden sonra Yataktaki Kraliçe kitabını okuyucularıyla buluşturdu.

Kitap yazarı hakkında ayrı bir yazı kaleme almıştım. Dilersen Sibel Savaş – Yataktaki Kraliçe yazısını okuyarak yazar hakkında bilgi alabilirsin.

Yataktaki kraliçe kitabı yazarı Sibel Savaş

Sibel Savaş

Ya da Sibel Savaş ile yaptığımız röportajı okuyarak aklındaki sorulara cevap bulabilirsin. Tekrar tekrar aynı konulara girmek istemediğimden ilgili linkleri seninle paylaştım. İstersen, ben yataktaki kraliçe özet anlatımına geçmeden önce o yazılara bir göz at. Kitabı kimin ne için yazdığını öğrenmek özeti okurken daha faydalı olacaktır. Bugün sadece tek bir kitaptan bahsetmek istemiyorum. Çünkü, yataktaki kraliçe kitabının yazar ekibi yaptıkları araştırmalar ve görüşmeler sırasında insanların yaşadıkları farklı sorunları da tespit etmişler. Çoğunlukla sır olarak kalması istenen, eşe dosta anlatılamayan ama sürekli olarak yaşanan sorunlar gün yüzüne çıkartılmış. Cinsellikle dolaylı ya da doğrudan bağlantılı diğer konularda aynı yazar ekibi tarafından başka kitaplarla ele alınmış. Kitapları ayrı ayrı okuyabileceğin gibi farklı kitaplardan oluşan setler halinde de okuyabilirsin. Netice itibari ile bakıldığında konu bütünlük arz ediyor.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Neden Okumalıyım?

Cinsel olarak mutlu olmak istiyorsan, kocanla birlikte renkli bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsan yataktaki kraliçe kitabını okumalısın. Bugüne kadar araştırma yapmamış olabilir ya da  bu konular hakkında yeni yeni kafa yormaya başlamış olabilirsin. Harekete geçmek için illa bir şeylerin ters gitmesine gerek yok. Modern kadının kendi cinselliğinden bi haber yaşaması düşünülemez. Araştırmalara göre kendi cinselliğini tanıyan ve kendini mutlu eden kadın kocasının da cinsel hayatının vazgeçilmez bir parçası oluyor. Alternatif yöntemler aramaktan uzak duran erkek evine daha bağlı hale geliyor.

Kendine güvenen, erkeğini tanıyan, onu yönlendirebilen kadın mutlu olur. “Yataktaki kraliçe özet” istediğini biliyorum, biraz daha sabretmeni istiyorum. Farklı bir bakış açısıyla konuyu ele almak ve yeni düşüncelere yelken açmanın doğru olduğunu düşünüyorum.

Her akşam televizyon kanallarında onlarca dizi yayınlanıyor. Pek çoğunda “kötü kadın” imajıyla bir oyuncu evli erkeklerin ev hayatlarını sarsıyor. Adam eve gelmek yerine diğer kadına gidiyor. Kadın çoluk çocuk derdinde çaresizce adamın açıklarını yakalayıp “aldatılıp, aldatılmadığını” bulmaya çalışıyor. Peki nedir erkekleri dışarıdaki kadınlara iten şeyler. Aslında dizileri izlediğin ve gerçek hayatı tanıdığın için cevapları benden daha iyi biliyorsun.

Yataktaki kraliçe kitabı ve yanında verdiği hediye kitaplarla hayata çok farklı bakmanı sağlayabilir. Ufak dokunuşlarla resmi bambaşka bir hale getirebilirsin. Güçlü, kendine güvenen ve cinsel açıdan kendisini tanıyan kadın erkeğini mutlu eder.

Yataktaki Kraliçe PDF İndir

Yataktaki kraliçe ve yardımcı kitapları bugüne kadar yaptığın hataların önüne geçmeni sağlayabilir. Erkeği yönetmek zordur, sanattır. Ama erkeği yönetmek demek onun boynuna pranga vurup istediğin yere götürmek değildir. Erkekler yönetmek kelimesinden bile hoşlanmazlar. Ama “Yönlendirilebilirler”…

Geçenlerde bir fıkra okumuştum son derece hoşuma gitti. Kıssadan hisse seninle paylaşmak istedim.

Hikaye bu ya.. Bir gün boğa ile aslan karşılıklı oturmuşlar sohbet ediyorlar. Hava güzel, etraf neşeli. Saatler ilerlemiş ve hava kararmış. Aslan’ın yüzündeki endişe ve tedirginliği sezen boğa;

– N’oldu ya? Senin gibi ormanlar kralı aslana kılıbık olmak hiç yakışıyor mu? demiş…

Aslan bir saniye bile tereddüt etmeden;

– Eeee. Napalım kardeş. Beni evde bekleyen senin ki gibi bir inek olsa ben de yayılır otururdum. Ama beni evde bir “Dişi Aslan” bekliyor.

Evinin dişi aslanı ol. Kendini ve erkeğini mutlu etmek için yataktaki kraliçe kitabını okumanı tavsiye ederim. Umarım yataktaki kraliçe özet halinden sana bir şeyler aktarmışımdır. Kitabı incelemek ve indirmek için buraya tıkla.

Benzer Konular: