Sibel Savaş -Yataktaki Kraliçe Kitabı Yazarı ile Röportaj

Yataktaki Kraliçe kitabı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları kitabın yazarı Sibel Savaş‘a sorduk. Son dönemler adından söz ettirmeyi başaran bir kitap ve onun yazarı. Evet Yataktaki Kraliçe kitabı ve onun yazarı Sibel Savaş’tan bahsediyoruz. Satışa sunulduğu günden bu yana aldığı olumlu eleştiriler sayesinde cesaretinin daha da arttığını belirten Sibel Savaş ” Yazdığım kitapla Türk kadınlarının kanayan yarasına bir nebze ilaç olabilmek beni son derece mutlu ediyor. Piyasada bulunan diğer kitapların aksine Türk kadınlarının örf, adet ve geleneklerine uygun yöntemlere yer verdim. Özellikle şu sınıf ya da bu sınıf, eğitimi düzeyi en az şu olmalı gibi sınırlamalara gitmeden, kadını ele alarak hazırladım kitabımı” diyerek sözlerine başladı.

Anlatacağı paylaşacağı o kadar çok şey vardı ki daha biz sormadan kendisi anlatmaya başladı. Bize gelen soruların bir kısmını daha biz sormadan cevaplamaya, anlatmaya başladı. Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş’la yaptığımız röportajı okumadan kitabı almaya karar vermeyin.

Sadece Yataktaki Kraliçe kitabı mı?

Aynı ekibin diğer kitapları da değerlendirilmesi ve düşünülmesi gereken kitaplar. Ayrı ayrı ele alındığında toplumdaki sorunlara neşter vuran, çözümler üreten birbirinden değerli kitaplar set halinde alındığında tam bir bütünlük teşkil ediyor.

 • Yataktaki Kraliçe Kitabı
 • Kocanın Kalbine Gir Kitabı
 • Onu Elde Et Kitabı
 • Onu Elde Tut Kitabı

Kitapların içerikleri ve fiyatları ile ilgili bilgilere Yataktaki Kraliçe kitabını satın al sayfasından ulaşabilirsiniz. Aynı sayfada ürünlerin kampanyalı fiyatları ile ilgili duyuruları da görebilirsiniz. Set halinde satın aldığınızda da başucu rehberi kıvamında bir sete sahip olacaksınız.

Biz şimdi hemen Sibel Savaş ile yaptığımız röportajı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 • Sibel Savaş Kimdir?

Sibel Savaş: Almanya’da doğdum, Türkiye’de ve Almanya’da yaşadıktan sonra son yıllarda Kanarya Adalarına yerleştim. Türkiye’de ikamet ettiğim dönemlerde Hacettepe Üniversitesi Edebiyat bölümünü bitirip önemli magazin programları da Kenan Erçetingöz gibi duayen isimlerle çalışma fırsatı buldum. Etrafımda gördüğüm olayları sadece gazetecilik gözüyle haber yapmak olarak değerlendirmedim. Jet sosyete olarak tabir edilen kesimlerdeki kadınların hayatlarıyla normal bir ev kadınının hayatları arasındaki benzerlikleri ve sorunları görmeye başladım. Gün geçtikçe kendimi Türk kadınının yaşadığı sorunları çözmeye çalışırken buldum. Bir nev-i toplum mühendisliği yapmaya başlamıştım. Koşturmaca arasında farklı işlerle de uğraşmaya başladım. Girişkenliğim ve gazeteciliğim sayesinde 2007 yılından sonra Almanya eski başbakanı Gerhard Schrider ile çalışmaya başladım. Hayattaki en önemli görevimin mesleğim ve kariyerim olduğunu düşünenlere hemen net bir cevap vermek istiyorum. “Hayır…”  Mesleğimi gerçekten çok seviyorum. Ama hayatımdaki en önemli görevlerim ve yaşam amacım; oğlum Canel ve kocam Taner’dir. Özgüveni yüksek, kendine güvenen her anlamda mutlu Türk kadını olabilmek için yatakta da sırların ve formüllerin öğrenilmesi gerektiğini düşündüm. Kadının cinsel olarak mutlu olabilmesi, kendini ve cinselliğini tanımasına bağlıdır.

 • Yataktaki Kraliçe Kitabını Kimler Okuyabilir?

Sibel Savaş: Yataktaki Kraliçe kitabını kimler okuyabilir? Güzel bir soru, fakat “şunlar okusun ya da bunlar okumasın” diye ortaya net birşey koyamam. Yaşadıklarım ve gördüklerim beni bundan alıkoyuyor. Üniversite mezunu yüksek lisans yapmış, sosyal ve ekonomik açıdan çok güçlü kadınlarla tanıştım. Aynı zamanda gecekondu’da yaşayan kocasının maddi olanakları ile evini çekip çeviren kadınlarla da tanıştım. Ya da daha uç noktalarda yaşayan zengin ve gösterişli kadınlarla çalıştım. Sorunlar dönüp dolaşıp bir yerde düğümleniyor. “Cinsellik!” ve “Mutluluk!”… Kısacası okuyan her kadın hem kendinden bir şeyler bulacak hem de eksiklikleri ile yüzleşecek. Aslında “Eksiklik” kelimesini doğru bulmuyorum ama çarpıcı olsun diye kullanıyorum. Göremediklerini göstermek benim ilk hedefimdir. Yataktaki Kraliçe kitabı ile erkeğinin gönlünde taht kurmak mümkün.

 • Yataktaki Kraliçe Kitabında Neler Var?

Sibel Savaş: Yataktaki Kraliçe kitabı yaşayan bir organizma gibi. Her an yeni değişiklikler yapabilirim, güncellemeler getirebilirim. E-kitap olduğu için güncelleme yapılmış halini okuyucularıma tekrar ulaştırabilirim. Dolayısı ile içeriği sürekli olarak güçlenebilecek nitelikte bir kitap. Temel olarak ele aldığım konu cinsellik değil esasında. Yani yataktaki seks pozisyonları vs değil. Hedefim kadının kendi cinsel kimliğini tanımasını sağlamak. Kadın kendini cinsel olarak tanırsa kendini nasıl mutlu edeceğini öğrenir. Kendini mutlu eden kadın ise erkeğini rahatlıkla mutlu eder. Bu amaçla hazırladığım Yataktaki Kraliçe Kitabının yanında konuya yardımcı olacak kitapları da hediye olarak veriyorum. Ana kitaptaki başlıkları şu şekilde özetleyebilirim.

 • Kadınlar ve cinsellikleri hakkında bilmesi gerekenler
 • Erkekleri seskte etkilemenin 10 yöntemi
 • Ön sevişme
 • Erkeklerin erojen bölgeleri
 • Handjob
 • 10 etkili kamasutra pozisyonu (Kadının en çok zevk aldığı poziyonlar)
 • Afrodizyak etkisine sahip besinler
 • Libido arttırma yöntemleri
 • Afroizyak etkisi yaratan kokular
 • Oral seks

ve çok daha fazlasını bu kitapta ele aldım. Ana kitapta 2-3 sayfa ile geçiştirmek istediğim başlıkları ise yardımı kitaplar halinde hediye olarak vermeyi uygun buldum

Bonus 1- Seks Çeşitleri, Giyim, Oyuncak ve Aksesuarları
Bonus 2- Cinsel ve Genital Sağlık
Bonus 3- Aşk Kuponları

Yataktaki Kreliçesi kitabı indir

 • Yataktaki Kraliçe Kitabının Kampanyaları Nelerdir? Ne Anlama Geliyor?

Sibel Savaş: Yataktaki Kraliçe kitabının içeriği oldukça zengin. Cinsel olarak vermek istediklerimi aktarsam da onu bütünleyecek diğer bilgilere de ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle diğer kitaplarla birleştirerek fiyat indirimine gittik.

Sibel Savaş’ın verdiği kampanya fiyat bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş ile yaptığımız röportajdan önemli başlıkları sizlerle paylaştık. Kendisine sormak istediğiniz başka sorular da varsa bize buradan ulaşabilirsiniz. Sibel Savaş’a teşekkür ediyor yeni çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Benzer Konular: